2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster Miljö- och hälsoskyddsinspektör (miljö, livsmedel, hälsoskydd)
Beskrivning: Bemanningstjänster Miljö- och hälsoskyddsinspektör (miljö, livsmedel, hälsoskydd)
Intern identifierare: 25/41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000