2. Förfarande
Förfarande
Titel: Synkroniseringslösning och administration av personal- och elevkonton i Google
Beskrivning: Upphandlingen avser en Synkroniseringslösning och administration av personal- och elevkonton i Google. Se vidare bilaga Förutsättningar och övergripande krav.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72318000 Dataöverföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114491:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 48000000 Programvara och informationssystem