82010-2019 - ÄndringSverige-Hallstahammar: Programvara för administration
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA-system
Referensnummer: Dnr TN 382/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48219300 Programvara för administration
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av VA-system