2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts för elever med växelvis boende eller anpassade behov
Beskrivning: Upphandlingen avser ingående av ramavtal för utförande av tjänster avseende skolskjuts för elever med växelvis boende eller anpassade behov.
Intern identifierare: U-117-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg, 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1779999-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1780017-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (2)
Intern identifierare: 1802316-2