82032-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Resurskonsult avseende byggledare el (Kontaktledning och Lågspänning) för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg – Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsult avseende byggledare el (Kontaktledning och Lågspänning) för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg – Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
BeskrivningResurskonsult avseende byggledare el (Kontaktledning och Lågspänning) för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg – Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Intern identifierareKOM-419889
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareResurskonsult avseende byggledare el (Kontaktledning och Lågspänning) för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg – Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län