2. Förfarande
Förfarande
Titel: HR-System
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av ett HR-system i enlighet med vad som anges i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 2025-040
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000