820563-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Synhjälpmedel – Förstorande Videosystem och läsmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörstorande Videosystem och läsmaskiner
Beskrivningförstorande videosystem
Intern identifierare2024-O001261
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38624000 Synhjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000