820714-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för marknadsföring – Upphandling av kommunikationsbyrå 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av kommunikationsbyrå 2025
BeskrivningUpphandling av Kommunikationsbyrå omfattar ramavtal med en leverantör som ska tillgodose redaktionella kommunikationsbehov utifrån ett givet kreativt koncept, framtagna enligt Säkerhetspolisens tonalitet och grafiska profil, oavsett kanalval.
Intern identifierare2025-14116
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000