2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intensivvårdstransporter Fixed Wing
Beskrivning: RFI för Intensivvårdstransporter Fixed Wing
Intern identifierare: RFI 202405
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85143000 Ambulanstjänster