See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Inköp av avfallskärl av olika storlekar och kanylburkar.
Intern identifierare: 2025/749-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Beskrivning: Inköp av avfallskärl och kanylburkar.
Intern identifierare: 1810351-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Inköp av avfallskärl med tillhörande reservdelar.
Intern identifierare: 1810350-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kanylburkar och kanylavklippare
Beskrivning: Inköp av kanylburkar och tillhörande delar.
Intern identifierare: 1825253-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Avsnitt för egenförsäkran.
Intern identifierare: 1810349-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Beskrivning: En del för sanningsförsäkran i upphandlingen.
Intern identifierare: 1810348-4