821003-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Servicearbeten och mindre entreprenader- Portar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServicearbeten och mindre entreprenader- Portar
BeskrivningRamavtal gällande Portar samt service.
Intern identifierare030/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelServicearbeten och mindre entreprenader - Övergripande
BeskrivningRamavtal för Portar med service.
Intern identifierare030/24-67a4721d4a3234d92bad3651
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare030/24-67a4721d4a3234d92bad3654