821119-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader – Service och Underhåll Storköksmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och Underhåll Storköksmaskiner
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att tillgodose Beställare/Upphandlande myndighets behov av service- och underhållsarbeten samt inköp av storköksutrustning, såsom ugnar, kokgrytor, diskmaskiner etc.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001