821310-2025 - Resultat
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckmedia 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckmedia 2025
BeskrivningTryckmedia, emballage och tillhörande tjänster till FMLOG Grafisk Produktion tryckeri.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelVarukorg 1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113278:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenFörlängningsoptioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVarukorg 2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113278:Lot:2