See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av familjestödjande insatser, barn och unga 0-20 år
Beskrivning: Upphandlingen avser familjestödjande insatser till barn och unga mellan 0-20 år.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande gällande familjestödjande insatser
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116048:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster