2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd
Beskrivning: Ramavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd
Intern identifierare: 25FMVU1825
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd.
Intern identifierare: Ramavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd