82152-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Ramavtal Kvalitetsledare CAD
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Kvalitetsledare CAD
BeskrivningUpphandlingen avser Regionens behov av Kvalitetsledare CAD för uppdrag/byggprojekt under avtalstiden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel02_Ramavtal kvalitetsledare CAD
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86796:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster, 72212321 Programvaruutvecklingstjänster för datorstödd konstruktion (CAD)