2. Förfarande
Förfarande
Titel: Engångskantiner och film
Beskrivning: Avtalet avser kommunens huvudsakliga behov av inköp av engångskantiner och förslutningsfilm till Måltidsservice, Fastighets- och serviceförvaltningen.
Intern identifierare: 25INK049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42215200 Maskinell utrustning för matberedning
Ytterligare klassificering (cpv): 42221000 Delar till maskiner för livsmedelsframställning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000