See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttprojektledare
Beskrivning: Vänligen se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: EUI 25 032
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000