2. Förfarande
Förfarande
Titel: Psykiatrikertjänster Kriminalvården 2025:1
Beskrivning: Psykiatriker
Intern identifierare: 2025-23615
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sjukvårdstjänster generell
Intern identifierare: 1779248-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: 1779249-1