2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomisystem
Beskrivning: Upphandling av nytt ekonomisystem
Intern identifierare: KS-2025-780
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000