2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetskläder för vård & omsorg, lokalvård, kök, förskola.
Beskrivning: Arbetskläder
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: värde ca 27 000 000