See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direkttilldelning avtal/kontrakt kollektivtrafik inom Skellefteå kommun
Beskrivning: Direkttilldelning avtal/kontrakt kollektivtrafik inom Skellefteå kommun.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lokal busstrafik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:90:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Regional busstrafik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:90:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Skolbusstrafik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:90:Lot:3