See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningsmaterial till matlådor
Beskrivning: Hylte kommun och Laholms kommun bjuder in er att lämna anbud i upphandlingen Förpackningsmaterial till matlådor. De ovan nämnda myndigheterna som är med i upphandlingen har ett behov av: formar, förpackningar, förslutningsfilm m.m. till kommunernas befintliga förpackningsmaskiner som det står mer om i Kravställningen i denna upphandling. Upphandlingen är indelad i två (2) områden: - Område 1 - Hylte kommun - Område 2 - Laholms kommun
Intern identifierare: 2025 SBN0168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44618100 Lätta förpackningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hylte kommun upphandlingsmall
Beskrivning: Upphandling av förpackningar till matlådor
Intern identifierare: 1662092-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1 - Hylte kommun
Intern identifierare: 1812359-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2 - Laholms kommun
Intern identifierare: 1812360-2