2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Sprut och volympumpar
Beskrivning: RFi inför upphandling av sprut och volympumpar under 2026.
Intern identifierare: 25/228
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning