See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetspsykologiska urvalstester
Beskrivning: Upphandlingen avser arbetspsykologiska urvalstest vid rekrytering av medarbetare och chefer till Arbetsförmedlingen, samt urval till internt chefsförsörjningsprogram. Följande områden omfattas av upphandlingen: Arbetspsykologiska urvalstest - Personlighetstest - Allmänt begåvningstest - Övriga urvalstest Urval till chefsförsörjningsprogram Second opinion vid urval Konsultstöd Användarutbildning
Intern identifierare: Af-2024/0096 8716
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1644000-68d50523e162d40c77424ad3
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1644002-68d50523e162d40c77424ad6