823392-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – För upprättande av vägplan för ombyggnation av fyrvägskorsning till cirkulationsplats väg 800 Enlunda inom Ekerö kommun, Stockholms län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör upprättande av vägplan för ombyggnation av fyrvägskorsning till cirkulationsplats väg 800 Enlunda inom Ekerö kommun, Stockholms län
BeskrivningFör upprättande av vägplan för ombyggnation av fyrvägskorsning till cirkulationsplats väg 800 Enlunda inom Ekerö kommun, Stockholms län
Intern identifierareKOM-413037
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör upprättande av vägplan för ombyggnation av fyrvägskorsning till cirkulationsplats väg 800 Enlunda inom Ekerö kommun, Stockholms län