2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av farligt avfall
Beskrivning: Ramavtal avseende omhändertagande av farligt avfall från ÅVC. Samarbete med bl.a. KSO.
Intern identifierare: 2024-00201
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000