2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsmeddelande Fasadåtgärder By40 i Lund
Beskrivning: Förhandsmeddelande om upphandling av fasadåtgärder på Blocket i Lund
Intern identifierare: 81014000-420306-57355
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45443000 Fasadarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning