823877-2025 - Resultat
Sverige – Konstruktioner av armerad betong – Transformatorbrunnar Arlanda
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransformatorbrunnar Arlanda
BeskrivningI projekten ”ARN seriekablage och taxiljus” och ”Banrep” behöver Swedavia upphandla transformatorbrunnar till 2026 års produktion.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45223500 Konstruktioner av armerad betong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120410:Lot:1