2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebyråtjänster Extern remiss
Beskrivning: Extern remiss inför kommande upphandling av statligt ramavtal avseende Mediebyråtjänster.
Intern identifierare: 25/35
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring