See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Körkortsutbildningar
Beskrivning: Nationell upphandling av körkortsutbildningar i behörigheterna A, BE, B96, C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D och DE.
Intern identifierare: A423.304/2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Bilaga 2, kapitel 19
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80411200 Körlektioner
Ytterligare klassificering (cpv): 80411200 Körlektioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Borås
Beskrivning: Anbud kan lämnas på en eller flera behörigheter.
Intern identifierare: Borås
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Eksjö
Intern identifierare: Eksjö
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Eskilstuna
Intern identifierare: Eskilstuna
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Gotland
Intern identifierare: Gotland
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Gävle
Intern identifierare: Gävle
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Jönköping
Intern identifierare: Jönköping
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Katrineholm
Intern identifierare: Katrineholm
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Lidköping
Intern identifierare: Lidköping
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Luleå
Intern identifierare: Luleå
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Motala
Intern identifierare: Motala
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Skara
Intern identifierare: Skara
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Skellefteå
Intern identifierare: Skellefteå
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Skövde
Intern identifierare: Skövde
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Sollefteå/Kramfors/Härnösand
Intern identifierare: Sollefteå/Kramfors/Härnösand
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Sundsvall
Intern identifierare: Sundsvall
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Uddevalla
Intern identifierare: Uddevalla
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Umeå
Intern identifierare: Umeå
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Varberg
Intern identifierare: Varberg
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Vänersborg/Trollhättan/Uddevalla
Intern identifierare: Vänersborg/Trollhättan/Uddevalla
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Växjö
Intern identifierare: Växjö
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Örebro
Intern identifierare: Örebro
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Örnsköldsvik
Intern identifierare: Örnsköldsvik
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Östersund
Intern identifierare: Östersund
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Göteborg
Intern identifierare: Göteborg
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Halmstad
Intern identifierare: Halmstad
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Helsingborg
Intern identifierare: Helsingborg
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Hudiksvall
Intern identifierare: Hudiksvall
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Norrköping
Intern identifierare: Norrköping
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Uppsala
Intern identifierare: Uppsala
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Västerås
Intern identifierare: Västerås
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Ystad
Intern identifierare: Ystad
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Värnamo
Intern identifierare: Värnamo