824093-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Trakealkanylprodukter samt produkter för laryngektomerade patienter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrakealkanylprodukter samt produkter för laryngektomerade patienter
BeskrivningDenna upphandling avser upphandling av Trakealkanylprodukter samt produkter för laryngektomerade patienter enligt beskrivning i Upphandlingsdokumenten. Hemleverans till privatpersoner ska kunna ske för båda anbudsområdena.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111618:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33141220 Kanyler