2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagerutrustning
Beskrivning: Lagerutrustning. Omfattar bland annat pallställ, hyllställ, packbord, rullbanor, lagerautomater och installation av beställd utrustning.
Intern identifierare: RS 2024-03367
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42965100 Driftssystem för lager
Ytterligare klassificering (cpv): 39151100 Ställ
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000