Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av lokalvård Stora Vilunda + övriga verksamhetslokaler
Referensnummer: KS/2022:38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar lokalvård i de lokaler som anges i upphandlingsdokumentet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 700 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning, 90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen