8245-2024 - Resultat
Sverige – Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter – Munvårdsprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Munvårdsprodukter
Beskrivning: Munvårdsprodukter
Föregående meddelande: 006880-2023
Intern identifierare: RS 2022-00161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000