824524-2025 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – RFI: System för handläggning av färdtjänst, riksfärdtjänst och parkeringstillstånd för rörelsehindrade
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI: System för handläggning av färdtjänst, riksfärdtjänst och parkeringstillstånd för rörelsehindrade
BeskrivningRFI inför eventuellt kommande upphandling av system för handläggning av färdtjänst, riksfärdtjänst och parkeringstillstånd. Se bilaga för mer information.
Intern identifierareUE 25.113 - RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd