2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster
Beskrivning: Lokalvårdtjänster
Intern identifierare: 24/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Lokalvårdstjänster
Intern identifierare: 1568309-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan/Leverantörskvalificering
Intern identifierare: 1857629-1