See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1100 Miljösamordning byggprojekt
Beskrivning: Telge Fastigheter AB är i behov av en konsult för miljösamordning i byggprojekt.
Föregående meddelande: 768684-2024
Intern identifierare: 76620-1
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000