825208-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör – Badartiklar Oceana
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBadartiklar Oceana
BeskrivningUpphandling av badartiklar så som flythjälpmedel, badkläder, simglasögon m.m.
Intern identifierare25-0347
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000