82526-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Karlstad: Tjänster utförda av parkeringsvakter
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringsövervakning
Referensnummer: RS/210461
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av parkeringsövervakning för parkeringsplatser inom Region Värmlands bestånd
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen