2. Förfarande
Förfarande
Titel: Portabla toaletter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar hyra av portabla toaletter till badplatser, fritidsanläggningar och idrottsplatser inom Lidingö stad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50760000 Reparation och underhåll av offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116293:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24955000 Kemiska toaletter, 45215500 Offentliga toaletter, 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster