2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop transportfordon med flak och kran omg3
Beskrivning: Avrop transportfordon med flak och kran omg3
Intern identifierare: 22/69
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000