826307-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hyrningssystem för fordon – Verksamhetssystem fordonsflotta
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerksamhetssystem fordonsflotta
BeskrivningVerksamhetsystem Fordonsflotta samt hyra av telematikenheter
Intern identifierareTos 357/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42961300 Hyrningssystem för fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 32441300 Telematiksystem, 42960000 Manöver- och styrsystem, tryckeriutrustning, grafisk utrustning, utrustning för kontorsautomatisering och informationsbehandlingsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000