See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal projektledning, byggledning, besiktning
Beskrivning: Projektledning byggnationByggledningBesiktningar Mark och VABesiktningar ByggBesiktningar El
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Projektledning byggnation
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:95:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Byggledning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:95:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Besiktning Mark & VA
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:95:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Besiktning Bygg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:95:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Besiktning El
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:95:Lot:5