82658-2022 - ResultatSverige-Södertälje: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1075 - Lås & Larm för Telge bolagen samt Södertälje kommun
Referensnummer: 21/36
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Telge bolagen samt Södertälje kommun söker en leverantör för Lås, Brand Larm service.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31625200 Brandlarmssystem, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35121700 Larmsystem, 44521100 Lås, 50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen