See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsautomater
Beskrivning: Upphandling avseende läkemdelsautomater genom KHS (kommunal hjälpmedelsamverkan) till samtliga 12 kommuner i Kalmar län.
Intern identifierare: U-116-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1794995-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Enkel läkemedelsautomat
Intern identifierare: 1794996-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avancerad läkemedelsautomat
Intern identifierare: 1796752-2