2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Säkerhetskonsulter
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende säkerhetskonsulter.
Intern identifierare: 25-0100
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000