2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamisk inköpssystem (DIS) Fastighetsvärderingstjänster
Beskrivning: Lerums kommun bjuder in leverantörer att ansöka om att delta i Dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende Fastighetsvärderingstjänster.
Intern identifierare: SBN24.55
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 70300000 Diverse fastighetsmäkleri på arvodes- eller kontraktsbasis, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000