See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledning lokalplanering
Beskrivning: Syftet med denna upphandling är att stärka beställarens möjlighet att utreda och genomföra lokalprojekt i nära dialog med nyttjande verksamhet. Genom den här upphandlingen avser beställaren komplettera den interna projektledarorganisationen både avseende kapacitet och kompetens inom området. Era uppdrag kommer att ske i nära samverkan med interna projektledare vid universitetet.
Intern identifierare: EUI 25 017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000