2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport- och avfallsemballage
Beskrivning: upphandling av transport- och avfallsemballage, såsom uppsamlingsboxar, behållare för stickande/skärande material, emballageetiketter, kartonger, säckar och provpåsar m.m
Intern identifierare: VF2025-00023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18930000 Säckar och påsar
Ytterligare klassificering (cpv): 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten, 30199760 Etiketter, 33141123 Behållare för skarpa föremål, 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 44617100 Kartonger
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Upphandling av transport- och avfallsemballage
Intern identifierare: 1833332-0
Ytterligare klassificering (cpv): 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141123 Behållare för skarpa föremål, 44618000 Lätta behållare, korkar, kapsyler, kar och lock
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1833333-1
Huvudklassificering (cpv): 33141123 Behållare för skarpa föremål